Florbal okrsková soutěž školních družstev

Dne 19.11. a 23.11. se zúčastnila naše škola okrskové soutěže školních družstev ve florbalu.

První termín patřil žákům 6. a 7. tříd, kteří se umístili ze 4 škol na krásném 2. místě. Postupujícím bylo pouze družstvo, které se umístilo na 1. místě. Postupně jsme narazili na týmy Gym. Bohosudov, Dubí 1 a Novosedlice.

Druhý termín patřil žákům 8. a 9. tříd, kde se borci poprali s velmi silnými týmy a sice ZŠ Buzulucká, Metelkovo náměstí, Krupka Teplická, Krupka Masarykova a Dubí 1. Naordinovanou taktiku svěřenci plnili 100% v průběhu celého turnaje a proto jsme nakonec skončili druzí. Za zmínku stojí zápas s Dubím 1, kde jsme potřebovali vyhrát, remizovat nebo prohrát výsledkem 0:1. Ještě 3 minuty před koncem jsme prohrávali 2:0, ale nakonec Filip Kubík 5 vteřin před koncem zápasu vyrovnal na 2:2, tento gól byl rozhodující v postupu do okresního finále. Důležitým faktorem bylo také brankářské eso Michal Kotecki, který zneškodnil, několik jedovatých střel soupeře.

Poděkování patří všem členům obou týmů.

Každý zápas začíná od nuly a náš tým může na okresním kole jen překvapit. Pánové přeji hodně úspěchů v okresním finále.

Složení družstva 3. kat.

Pavel Civín
Vojtěch Traksl
Petr Tomala
Vojtěch Homola
Šimon Homola
Nicolas Kima
Vojtěch Šanda
Tomáš Blecha
Tommy Reitmayer
Ondřej Vodička
Josef Caha (náhr.)
Viktor Kamarýt  (náhr.)

Složení družstva 4. kat.

Traksl Štěpán
Matys Štěpán
Tyl Matěj
Zoubek Ondřej
Kubík Filip
Kotecki Michal
Rauš Lukáš
Linc Ondřej
Baranovič Jakub