Lyžařský výcvik – Zrušeno

Lyžařský kurz 2021 – je zrušen !!!

S politováním vám musím oznámit, že jsme bohužel museli z objektivních důvodů přistoupit ke zrušení kurzu. Věřte, že se mi to neoznamuje lehce, všichni jsme se těšili, že si zalyžujeme a naučíme vaše ratolesti novým dovednostem. Velké poděkování patří poskytovateli ubytování, který škole vycházel maximálně vstříc. Možná jsem byl naivní, stále jsem věřil, že dokážeme kurz zrealizovat, ale co vím jistě: Příští rok se pokusíme kurz zrealizovat opět . A doufám, že již v normální situaci. Peníze již zaplacené budou vrácené v nejbližším možném termínu. Omlouvám se všem, kteří se těšili stejně tak jako já či celý instruktorský tým. S pozdravem Bárta Lukáš

Důvod pro zrušení:

Pandemie CoVid – 19

  • zdravotní riziko
  • rizika finančních problémů u rodičů
  • strach rodičů z účasti na kurzu (možnost nakažení)
  • nemožnost realizace praktické výuky (je potřeba dohnat látku)

Omlouvám se

Termín:

10.1.2021 – 17.1.2021 ( pozor změna oproti termínu na předběžných přihláškách)

Místo konání:

Bedřichov u Jablonce nad Nisou

Ubytování:

Penzion Diana (www.dianabedrichov.cz), ubytování ve 2, 3 a 4 – lůžkových pokojích, součástí všech pokojů je vlastní sociální zařízení. Pokoje jsou vybaveny TV s digitálním příjmem.

Doprava:

Hromadný odjezd v dopoledních hodinách, příjezd opět hromadný a sice kolem poledne do Teplic. Přesný čas bude upřesněn.

Sportoviště:

Skiareál Bedřichov (500m od ubytování) – www.skijizerky.cz

Areál běžeckého lyžování (100m) – jedná se o areál, v kterém se koná JIZERSKÁ 50

Cestovní pojištění:

35,- týden (úraz do výše 25 000,-; smrt 100 000,-; pobyt v nemocnici 500,-/den; odpovědnost do výše 4 mil.) – KOOPERATIVA

Platba a cena:

5000,- počítáme s finanční rezervou –> zbytek škola vrátí

Platba pouze hotově !!! – nemůžeme ponechat finance na účtu školy na přelomu roku, při zrušení kurzu. Při platbě je samozřejmostí obdržení příjmového dokladu.

Peníze může přinést dítě či rodič a sice každé úterý před 1. vyučovací hodinou p.uč Bártovi. Z důvodu aktuální situace, se peníze budou vybírat ihned po nástupu do školy, kterýkoli den upozorňuji, že je nutné první část peněz tj. minimálně 2500,- donést do 17.11.2020 v případě nemožnosti fyzické přítomnosti učitelů, budeme muset řešit jiným způsobem.

Lze zaplatit jednorázově nebo 2×2500, ve výjimečných případech se můžeme domluvit na částce nižší.

V případě, že platíte najednou tj. 5000,- – úhrada musí být provedena do 17.11.2020
V případě, že platíte 2×2500,- první platba musí být uhrazena do 17.11.2020 a druhá platba do 22.12.2020 do 12h

V případě, že Vám zaměstnavatel přispívá na školy v přírodě apod. postupujte následovně:

  1. zašlete email na info@zsnastinadlech.cz
  2. věc: žádost o vystavení faktury k lyžařskému výcviku
  3. požadované fakturační údaje

Celá platba musí být uhrazena do 22.12.2020 do 12 h

Upozornění pro rodiče:

Před odjezdem na kurz bude potřeba odevzdat povinné dokumenty jako jsou (bezinfekčnost, potvrzení o seřízení vázání –> servisem aj.)

Poskytovatel ubytování přislíbil vrácení 100% platby, při zrušení kurzu nařízením vlády ČR (CoVid 19).

,,Dobrý den pane Bárto,

V případě zákazu provozování ubytovacích zařízení nařízeného vládou ČR z 
obavy šíření koronaviru se firma Sicco s.r.o., vlastník penzionu Diana v 
Bedřichově, zavazuje vrátit Vaší škole zaplacené zálohy ve výši 100%.

Věříme, že tato situace nenastane a rádi Vás u nás uvítáme.“

Nutno podotknout, že v situaci, která postihuje celý svět nelze vyloučit změny v konání kurzu a sice možnost jeho úplného zrušení.

Komentář vedoucího kurzu:

Dlouhé dny jsem hledal slušné ubytování za výhodnou cenu a zároveň ve vhodném prostředí (blízkost areálu). Nakonec jsem našel ubytování v Bedřichově, které není až tak daleko od Teplic. Děti budou mít na pokoji své sociální zázemí (z hygienických důvodů výhodné). Všichni žáci se zúčastní jak výcviku na sjezdových lyžích (dítě musí mít vlastní vybavení), tak i běžeckých (jsme schopni zapůjčit, pokud má vaše dítě vlastní  –> může si vzít s sebou). Po rodičích je striktně žádáno, aby zařídili a nechali odborným servisem seřídit vázání (z bezpečnostních důvodů). Výuka na lyžích bude probíhat v areálu Skiareál Bedřichov a na běžkách v nádherné krajině Jizerských hor. Jeden den vyrazíme skibusem do areálu Tanvaldský Špičák, kde si děti vyzkouší i jízdu na sedačkové lanovce.

Teď jen doufejme, že pandemie CoVidu nezruší kurz, tak jako kurz vodácký v loňském roce. Nicméně v případě zrušení kurzu z důvodu nařízení vlády ČR poskytovatel ubytování přislíbil vrácení platby v 100% výši viz výše.

Na konec bych vás rád požádal o včasné zaplacení kurzu!! 

Na poradě se žáky tj. 8.10.2020 o velké přestávce ve velké tělocvičně (sociální distanc), žáci obdrží závazné přihlášky, od této doby je nutné začít co nejrychleji nosit peníze a sice do 17.11. 2020 – přineste první platbu, či platbu celkovou. (Poskytovatel, žádá o finanční zálohu, zatím neupřesnil datum ani částku).

Rozpočet:

Ubytování + strava 3325,-
Doprava 310,-
Skipass 1080,-
Pojištění 35,-
Celkem cena 4750,-
Finanční rezerva 250,-