Lyžařský výcvik – průběžné informace

Hezký den,

někteří z Vás stále nemáte zaplacený lyžařský výcvik. Platbu je možné uskutečnit pouze do 25.10., pokud platba nebude uskutečněna, jsem nucen vzít náhradníky a tedy vyloučit Vaše dítko. 

Dne 20.10. ve 14:00 se uskuteční test fyzické zdatnosti pro některé děti přihlášené na lyžařský výcvik. Povinnost zúčastnit se testu fyzické zdatnosti mají: Lily P; Anička D; Veronika D; Valentina Ch; Alex K; Viktor K; Klára S; David P. Pokud neprojdete testem fyzické zdatnosti nejste vyloučeni z kurzu, ale musíte navštěvovat kurz kondiční přípravy vedený kantory naší školy, který bude probíhat v listopadu a prosinci (bude upřesněno). Pro ostatní je kurz kondiční  přípravy před lyžařským kurzem důrazně doporučen. Tímto testováním a kondiční přípravou předcházíme vzniku únavy a případnému zranění na lyžařském výcviku.

Nezapomeňte si již zajišťovat

  1. Potřebné vybavení. Doporučuji se včas dostavit do půjčoven a zarezervovat si vybavení na daný termín včas a dopředu. Součástí vybavení musí být sjezdové lyže, hůlky, lyžařské boty, helma. Doporučuji také brýle (důležité zejména při nevlídném počasí). Před odjezdem je nutné odevzdat formulář o potvrzení seřízení vázání v odborném servisu. Ski sport Fryček v Ústí nad Labem, Masarykova poskytne slevu pokud nahlásíte jméno vedoucího kurzu a školu. Není možné si zapůjčit vybavení až na místě, žák odjíždí s potřebným vybavením již od místa odjezdu !
  2. Lékařský posudek

Do podzimních prázdnin rozdám mezi děti dokumenty potřebné k odevzdání před odjezdem na lyžařský kurz. Datumy, kdy tyto dokumenty budete muset odevzdat budou upřesněny.