Lyžařský výcvik v Jizerských horách

Rád bych společně s kolegy zorganizoval výjezdový lyžařský výcvik do Bedřichova v Jizerských horách. Jelikož CoVid znemožnil organizaci vodáckého kurzu, rád bych se se sportem posunul dále. Ubytování máme rezervované v malém rodinném penzionu. Ubytování by zahrnovalo plnou penzi a pitný režim po celý den. Na každém pokoji se nachází sociální zařízení. V blízkosti se nachází lyžařské středisko (500m od nástupu na vleky) a také běžkařský areál (100m od ubytování). Lyžařský kurz je primárně určen pro žáky 7. tříd a pokud to epidemiologická situace dovolí bude kurz doplněn o žáky jiných tříd. Sport posiluje imunitu a psychiku. Bojujme sportem proti CoVid.

Pozor změna termínu !! – nový termín 10.1.2021 – 17.1.2021

Ubytování: www.dianabedrichov.cz

Skiareál: www.skijizerky.cz/cz/zima/skiarena/skiareal-bedrichov

Předběžná cena: 4 000,- až 5000,-

Ubytování: 475,-/den včetně plné penze

Skipass: 1080,-

Doprava: 200,-

V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat na emailu: barta@zsnastinadlech.cz