Odjezd – lyžařský výcvik – AKTUALIZACE

Aktualizace !!! 1.1.2022

3.1.2022

Sraz 7:45 na parkovišti u zimního stadionu (horní parkoviště)

Odjezd 8:00 – 8:15

Nezapomeňte s sebou potřebné dokumenty (bezinfekčnost, anamnézu, kartu pojištěnce, potvrzení o seřízení vázání)

Bez těchto dokumentů nemůže být žák na kurz přijat !

Připomínám nutnost PCR Testu před odjezdem ne starší 72 h ! (není potřeba pro ty, kteří jsou očkování nebo v posledních 180 dnech prodělali nemoc Covid 19) – doporučuji navštívit 1.1.2022 (max. 2.1.2022) u stadionu FK Teplice – zde chodí výsledky poměrně rychle – potvrzení potřebuji vytisknout nebo mít staženou aplikaci Tečka.

Lyže doporučuji zabalit do vaku na lyže, ať si žák s sebou vezme nějaký malý batůžek na případnou svačinu a malou 0,5 láhev.

Účastnici dle nařízení vlády již nemusí v průběhu kurzu podstupovat test na PCR.

Kurz se bude konat i v případě nepříznivých sněhových podmínek, bohužel velmi výrazná obleva na přelomu roku uzavřela areál v Bedřichově a budeme muset dojíždět SKI BUSEM do přilehlých lyžařských areálů a do toho věřit, že obleva dál nezasáhne i je, v takovém rozsahu, aby vleky nemohly fungovat. – když ne COVID, tak počasí 🙁

Děkuji a přeji hezký den. LB