Průběžné informace k lyžařskému kurzu

Nutnost testování:

Děti se musí podrobit PCR testu před odjezdem na LV (výjimku mají ti, kteří jsou očkováni nebo prodělali nemoc v posledních 180 dnech). Doporučuji se testovat 1.1. v testovacím místě (maximálně 2.1.) doporučuji navštívit odběrové místo u stadionu a včas si vytvořit rezervaci až bude dostupná. Žáci se musí po třech dnech konání kurzu protestovat opět z důvodu využití služeb (lyžařské vleky). Protestování proběhne 5.1. Zdravotním ústavem přímo v místě konání LV (tzn. to je na mně, vy nic neřešíte).

Tento týden děti přihlášené na lyžařský kurz dostanou formuláře, které je nutné odevzdat před odjezdem na kurz.

Formulář:

Lyžařský výcvik je nutné odevzdat následující den, kdy dítě přijde do školy.

  • ve formuláři Lyžařský výcvik jsou obsaženy veškeré náležitosti, které souvisí s dokumentací ohledně pořádání kurzu v přírodě dle zákona.

Zdravotní anamnéza – v den odjezdu před autobusem

Bezinfekčnost – v den odjezdu před autobusem

Seřízení vázání – v den odjezdu před autobusem