Průběžné informace k lyžařskému kurzu

Upřesňuji některé informace k lyžařskému kurzu.

Jedná se o lyžařský kurz –> snowboard nikoliv !

Děti musí být na odjezd 100% připraveni tzn. veškeré vybavení na lyžování s sebou vezou již od školy. Musíte si tedy zajistit předem. Nikoliv, že se vybavení půjčí na místě. Běžecké lyžování je součást lyžařského výcviku, běžky jsou k dispozici u nás ve škole a my je bereme s sebou. Běžky si tedy nepůjčujte. Běžky zapůjčíme na místě žákům, až je budou potřebovat. Doporučené půjčovny viz níže. V půjčovně SKI SPORT Fryček je domluvena pro žáky naší školy sleva 20% na lyžařský komplet včetně potvrzení o seřízení vázání.

Co musí mít děti s sebou ve smyslu lyžařského vybavení:

Lyže, lyžařské hole, lyžařské boty, vhodné lyžařské oblečení a lyžařská bezpečnostní helma, ze servisu je nutné mít také potvrzení o seřízení vázání.

O dalších dokumentech, bezinfekčnost, Covid apod. Budete informováni průběžně, tak jak se bude vyvíjet situace ohledně COVIDU.

Pokud budete mít nějaký dotaz neváhejte mě kontaktovat na emailové adrese. LB

Půjčovny – lyžařský výcvik

SKISPORT FRYČEK – 20% SLEVA – heslo: StinadlaBarta

Kde: Ústí nad Labem, Masarykova 1104/39, 400 01