Report ATLETICKÝ 4BOJ

Report ATLETICKÝ 4BOJ

Hezký den,

dnes žáci 2. stupně absolvovali atletický čtyřboj na městském stadionu v Krupce. I přes dopolední nevlídné počasí jsme se sluníčka kolem 11. hodiny dočkali. A tak se stali ze zmrzlých rampouchů atletičtí závodníci. V přiložené galerii naleznete pár momentek od paní asistentky, které za pomoc při závodech patří velké poděkování. Poděkování také patří organizátorům akce OR Teplice AŠSK a DDM Teplice.

Všem zúčastněným děkuji za účast. Všichni do jednoho jste byli skvělí.

Rád bych ještě vyzdvihl individuální výkony závodníků, kteří se umístili v TOP 10 ve své kategorii.

Amálka Landová 1. místo z 68 závodnic
Klárka Horová 6. místo z 68 závodnic
Filip Kubík 5. místo z 76 závodníků

Individuální výsledky zde: https://online.atletika.cz/vysledky/65693/0/2

Týmové výsledky doplním jakmile mi budou doručeny