Report LV – den 1.

Přejeme hezký večer z blátivého Bedřichova,

bohužel novoroční obleva na Bedřichově nám neudělala radost. Sníh ve ski areálu Bedřichov roztál a středisko je mimo provoz. A aby špatných zpráv nebylo málo, zítra má být velmi deštivo a tak se www.skijizerky.cz rozhodli uzavřít i zbývající dva areály na 1 den (4.1.) pro udržení sněhu v dalších dnech.

Musíme improvizovat, a proto zítra navštívíme IQLANDII .Foto z dnešního dne v galerii.

Program dnešního dne:

  1. příjezd
  2. ubytování v penzionu Diana
  3. oběd
  4. seznámení s řádem LV, seznámení s pravidly ubytovacího zařízení, seznámení s desaterem FIS a s denním režimem, který bohužel nebude vzhledem k okolnostem pravidelný, apod…
  5. procházka po okolí Bedřichova cca 4km, cestou jsme se stavili na stadionu v Bedřichově, kde se každoročně koná Jizerská 50 – což je jedna z největších světových událostí běžeckého lyžování (dlouhé tratě tzv. laufy), došli jsme až na Královku, kde jsme si lehce orazili a užívali si výhledu na Jablonec n/N.
  6. večeře
  7. volná zábava (deskové hry apod.)