Report lyžařský výcvik – den -1

Vážení rodiče, přejeme Vám hezký den.

Team instruktorů a pedagogů ZŠ Na Stínadlech přeje všem hezký a úspěšný vstup do nového roku 2023. A teď již k věci.

Blíží se nám odjezd na lyžařský výcvik. Nezapomeňte zabalit všechny potřebné věci + dokumenty důležité k odjezdu. Sraz na horním parkovišti u zimního stadionu zítra 2.1. v 7:45.

Počasí vypadá spíše jarně, proto bude muset tým instruktorů v následujících dnech hodně improvizovat a navštěvovat jiné ski areály v blízkém okolí a to ještě budeme doufat, že zmíněné areály a sjezdovky nebudou v následujících dnech uzavřeny, protože již teď je to na hraně udržitelnosti. Na místě však zjistíme více.

Předpokládaný plán na zítra a následující dny vzhledem k počasí:

Po příjezdu do Bedřichova se ubytujeme, naobědváme, dáme chvilku odpočinek a již zítra vyrazíme na lyže. Začátečníci vyrazí na dětskou začátečnickou sjezdovku v Bedřichově, kde se budou učit základy sjezdového lyžování bez vleku. Pokročilí nejspíše pojedou odpoledne na 2 hodiny do ski areálu Severák a proběhne rozřazení do družstev. Není čas čekat jelikož nevíme, jak to bude v následujících dnech se sněhem. Ani přes noc totiž nemá mrznout. Novoroční obleva je opravdu intenzivní.

Další dny pokud to alespoň trochu půjde budou 2 skupiny začátečníků lyžovat ve ski areálu Severák – Hrabětice a skupiny pokročilých budou každý den cestovat do ski areálu Tanvaldský Špičák, který je na tom se sněhovou pokrývkou na sjezdovkách dle dostupných informací nejlépe.

Věřte, že se pokusíme s organizačním týmem udělat maximum pro to, aby děti strávily co nejvíce času na sněhu, vzhledem k počasí však nemůžeme zaručit, že tomu tak bude. Organizace v těchto podmínkách je opravdu náročná a každé ráno se může plán změnit.

Pokud je vaše dítě nemocné, prosím obratem mě informujte, že nedorazíte.

Na webových stránkách školy se pokusím každý večer shrnout konkrétní den a informovat vás o průběhu LV.

S přáním hezkého dne Bárta Lukáš a organizační tým LV.