Report lyžařský výcvik – den 5

Hezký večer z deštivého Bedřichova,

dnes na posledním lyžování nás počasí skutečně potrápilo. Dopolední ,,lyžovačka“ dnes nebyla vskutku komfortní, avšak i přes to chtěli někteří svěřenci zůstat na sjezdovce. Lyžování jsme všichni ukončili kolem 12:00 a vrátili se na penzion.

Po náročném lyžování byly děti unavené, a proto odpoledne někteří spali jako miminka. Po poledním klidu jsme žákům nabídli dobrovolný výlet na Královku. Nechtěli jsme děti nutit po deštivém dopoledni ven i vzhledem k odpolednímu počasí, avšak již nepršelo. Ušli jsme 3 km se zastávkou v hospůdce na Královce.

V 16:20 jsme začali s úklidem a balením. Zjistili jsme, že velké množství dětí má zapůjčené lyže z obchodu KOLOSHOP, po návratu na parkoviště u ZS Teplice a odchodem domů si prosím zkontrolujte identifikační čísla zapůjčených věcí, ať vrátíte to co jste si zapůjčili a nevzniknou jakékoliv problémy.

Večer proběhlo zhodnocení kurzu a předání diplomů s následnou diskotékou.

Velké poděkování patří Mgr. Karolíně Vysocké, Bc. Kateřině Kaškové a p. Moučkovi, které se se vší vervou snažili naše svěřence naučit lyžovat a myslím si, že se to povedlo. Je však potřeba tyto dovednosti i nadále rozvíjet. Pokud nebudou rozvíjeny, nedojde k fixaci naučených pohybů a dalších dovedností a vynaložené peníze za lyžařský výcvik přijdou vniveč. Avšak zážitky i tak zůstanou.

Zítra odjíždíme v 9:00 a plánovaný příjezd je před 11:30-12:00 do Teplic.

Přejeme vám hezký večer, zítra se na vás budeme těšit na parkovišti u ZS Teplice. Pokud budete mít jakékoliv poznatky a připomínky pošlete mi je do emailu. Negativní i pozitivní.

Vždy je co zlepšovat. Sebereflexe a supervize je pro nás důležitá pro zlepšení naší práce.

S pozdravem Bárta a tým instruktorů.