Soutěže 22/23

Report – sportovní akce a MISTRYNĚ OKRESU

Hezký den,

již nějaký čas od posledního sportovního reportu uplynul, a proto bych vás rád informoval o dalších sportovních akcích, kterých se naše škola účastnila.

Přehazovaná

21.10. se konala kvalifikační kola soutěže v přehazované  II. (mix), III. (dívky) i IV (dívky) kategorie. Z těchto kol, se povedlo postoupit pouze žákyním III. kategorie do okresního finále konané na ZŠ Edisonova. 9.11. v okresním finále udělali sportovkyně naší škole velmi hezký obrázek.

Žákyně ZŠ NA STÍNADLECH se totiž staly vítězkami okresu !

Florbal

2.11. se žáci 6. a 7. ročníků (III. kat) účastnili kvalifikačního florbalového turnaje ve SH Krupka, žáci se umístili na 3. a tedy nepostupovém místě. Turnaj se hrál velmi tvrdě a v některých případech bych řekl, že až za hranou fair-play.

16.11. se stejného kvalifikačního turnaje ve stejném místě účastnili také žáci 8. a 9 ročníků (IV. kat), ti skončili na také nepostupovém 2. místě i přes to, že jsme neprohráli ani jedno utkání, rozhodovalo totiž skóre. Na náš úkor tedy postoupila ZŠ Edisonova, která měla rozdíl ve skóre +13 a my +10. Každopádně za snahu a vůli, zejména v posledním utkání si chlapci zaslouží slova uznání.

Stejně tak jako v minulém příspěvku, děkujeme všem sportovcům, kteří reprezentovali naší školu. Zůstaňte u sportu a hýbejte se.

,, Sport učí vyhrávat, sport učí prohrávat, sport učí vše potřebné pro život“ – PaedDr. Marcel Žák