Účast na přespolním běhu

Po několika měsíční ,,odstávce“ školního sportu se nám alespoň částečně za velkého přispění AŠSK Teplice rozběhly soutěže mezi školami.

Dne 7.10 jsme se účastnili všech kategorií, které byly vypsány pro ZŠ (mimo III. kategorie dívek, kde jsme nesložili tým)

Velká gratulace patří chlapcům ze 4. a 5. tříd, kteří se umístili na stupních vítězů a sice na 3. místě. A jednotlivcům Čermákové Adéle a Ondřeji Vodičkovi, které obsadili individuálně ve svém běhu 3. místo.

Vytrvalostní běh bolí a všem zúčastněným patří velké poděkování.

Za kolektiv učitelů TV. Bárta Lukáš

II. kategorie chlapci – 3. místo

II. kategorie dívky – 4. místo

III. kategorie chlapci – 6. místo

III. kategorie dívky – Nestartovali

IV. kategorie chlapci – 6. místo

IV. kategorie dívky – 4. místo

Kompletní výsledky jednotlivců zde: *PRVNÍ ČÍSLO UDÁVÁ POŘADÍ, DRUHÉ STARTOVNÍ ČÍSLO

II. CHLAPCI

1 7 Kvasňa Vít BG Bohosudov
2 8 Pavka Matěj BG Bohosudov
3 9 Škrabálek Ondřej BG Bohosudov
4 2 Joura Miroslav ZŠ Na Stínadlech 
5 11 Sváda Jakub ZŠ Buzulucká
6 5 Liška Sebastian ZŠ Na Stínadlech
7 28 Rubeš Richard ZŠ J.Pešaty Duchcov
8 15 Kažimír Matěj ZŠ Buzulucká
9 12 Veselý Matyáš ZŠ Buzulucká
10 13 Dlouhý Matyáš ZŠ Buzulucká
11 37 Jaroš Miroslav ZŠ Osek
12 14 Záruba Marek ZŠ Buzulucká
13 35 Hříbal Tomáš ZŠ Osek
14 3 Pondělíček Adam ZŠ Na Stínadlech
15 10 Reichl František BG Bohosudov
16 44 Klačanský Kvido ZŠ Bílá cesta
17 16 Bytko Tymofii ZŠ Buzulucká
18 30 Vondráček Adam ZŠ J.Pešaty Duchcov
19 29 Vondráček Matyáš ZŠ J.Pešaty Duchcov
20 40 Feldigel Šimon ZŠ Bílá cesta
21 1 Majer Matěj ZŠ Na Stínadlech 
22 36 Černý Jan ZŠ Osek
23 32 Kučera Filip ZŠ J.Pešaty Duchcov
24 22 Olšer Tomáš ZŠ Maršovská
25 43 Mentlík Jindřich ZŠ Bílá cesta
26 18 Patera Jakub ZŠ Maršovská
27 42 Zborník Jan ZŠ Bílá cesta
28 38 Malík Matyáš ZŠ Osek
29 34 Tabaň Dominik ZŠ Osek
30 31 Provazník František ZŠ J.Pešaty Duchcov
31 17 Martinec Robin ZŠ Maršovská
32 20 Tancoš Jakub ZŠ Maršovská
33 41 Strmiska Kryštof ZŠ Bílá cesta
34 24 Hájek Petr ZŠ NOVOSEDLICE
35 4 Kellner Matěj ZŠ Na Stínadlech 
36 25 Míka Pavel ZŠ NOVOSEDLICE
37 23 Razák Matyáš ZŠ NOVOSEDLICE
38 26 Kronberg Jiří ZŠ NOVOSEDLICE
39 27 Lendranič Tomáš ZŠ NOVOSEDLICE
40 39 Mencl Jaromír ZŠ Bílá cesta
41 33 Pfeifer Adam ZŠ Osek

II. DÍVKY

1 12 Frydrichovská Lada ZŠ Buzulucká
2 37 Hajšová Tereza ZŠ Osek
3 15 Nerglová Eliška ZŠ Buzulucká
4 16 Lehnertová Eliška ZŠ Buzulucká
5 44 Tesařová Tereza ZŠ Bílá cesta
6 45 Košová Klára ZŠ Bílá cesta
7 13 Svitavská Eva ZŠ Buzulucká
8 17 Volečková Veronika ZŠ Buzulucká
9 1 Jakoubě ZŠ Na Stínadlech 
10 46 Dobošová Eliška ZŠ Bílá cesta
11 38 Křemenová Jitka ZŠ Osek
12 35 Hajšová Kateřina ZŠ Osek
13 34 Provazníková Anna ZŠ J.Pešaty Duchcov
14 22 Vávrová Stella ZŠ Maršovská
15 3 Klášterková ZŠ Na Stínadlech 
16 2 Nováková ZŠ Na Stínadlech 
17 41 Vosátková Michaela ZŠ Bílá cesta
18 5 Zušťáková ZŠ Na Stínadlech 
19 14 Hlisníková Anna Marie ZŠ Buzulucká
20 32 Tesařová Anna ZŠ J.Pešaty Duchcov
21 8 Breitová Valentýna BG Bohosudov
22 43 Matonohová Adina ZŠ Bílá cesta
23 33 Vrbová Tereza ZŠ J.Pešaty Duchcov
24 10 Pavlíková Nikola BG Bohosudov
25 36 Fefrčíková Veronika ZŠ Osek
26 21 Bittalová Viktorie ZŠ Maršovská
27 11 Valachová Zuzana BG Bohosudov
28 23 Radoušová Rozálie ZŠ NOVOSEDLICE
29 4 Srbková ZŠ Na Stínadlech 
30 27 Dvořáková Teraza ZŠ NOVOSEDLICE
31 39 Taliánová Sára ZŠ Osek
32 31 Slaměníková Marie ZŠ J.Pešaty Duchcov
33 28 Bělohradská kristýna ZŠ NOVOSEDLICE
34 7 Greinerová Zuzana BG Bohosudov
35 40 Vostrá Soňa ZŠ Osek
36 9 Lukešová Adéla BG Bohosudov
37 18 Tupá Liliana ZŠ Maršovská
38 20 Cingrošová Michaela ZŠ Maršovská
39 25 Schatzová Laura ZŠ NOVOSEDLICE
40 26 Masárová Bohumila ZŠ NOVOSEDLICE
41 24 Radoušová Tereza ZŠ NOVOSEDLICE
42 19 Zemanová Kateřina ZŠ Maršovská

III. CHLAPCI

1 5 Klimša Jan ZŠsRVCJ Metelkovo. náměstí
2 29 Bednář Josef ZŠ Buzulucká
3 17 Vodička Ondřej ZŠ Na Stínadlech
4 21 Haňka Denis BG Bohosudov
5 3 Bund Vojtěch ZŠsRVCJ Metelkovo. náměstí
6 10 Martin Vais ZŠ Bílá cesta
7 6 Hanzlík Prokop ZŠsRVCJ Metelkovo. náměstí
8 22 Patzl Jáchym BG Bohosudov
9 4 Bartoš Vojtěch ZŠsRVCJ Metelkovo. náměstí
10 11 Vojtěch Koša ZŠ Bílá cesta
11 9 Radek Sladkovský ZŠ Bílá cesta
12 19 Nebřenský Martin BG Bohosudov
13 8 Ondřej Haleš ZŠ Bílá cesta
14 33 Pospíšil Marek ZŠ Maršovská
15 31 Juštin Aleš ZŠ Buzulucká
16 32 Valjent Štěpán ZŠ Buzulucká
17 2 Aboulghami Arm ZŠsRVCJ Metelkovo. náměstí
18 27 Kafan Mikuláš ZŠ Osek
19 26 Radoš Jakub ZŠ Osek
20 30 Soor Jakub ZŠ Buzulucká
21 16 Reitmayer Tommy ZŠ Na Stínadlech 
22 23 Mathaus Adam ZŠ Osek
23 34 Adámek Adam ZŠ Maršovská
24 25 Jelen Petr ZŠ Osek
25 28 Frajer Daniel ZŠ Osek
26 7 Vilém Rákosník ZŠ Bílá cesta
27 20 Frolík David BG Bohosudov
28 38 Sedkák Barnabáš ZŠ Maršovská
29 15 Homola Vojtěch ZŠ Na Stínadlech 
30 24 Němec Ondřej ZŠ Osek
31 39 Banga Jonáš ZŠ Buzulucká
32 13 Šanda Vojtěch ZŠ Na Stínadlech 
33 1 Bund Vítězslav ZŠsRVCJ Metelkovo. náměstí
34 14 Peřkavec David ZŠ Na Stínadlech 
35 36 Voith Matyáš ZŠ Maršovská

IV. CHLAPCI

1 12 Háněl Kryštof ZŠ Buzulucká
2 1 Kotz Mikuláš ZŠsRVCJ Metelkovo. náměstí
3 24 Chudina Bořek BG Bohosudov
4 15 Hlisník Jan ZŠ Buzulucká
5 36 Braune Šimon ZŠ Osek
6 20 Jaroslav Seko ZŠ Bílá cesta
7 14 Sheriff Adam ZŠ Buzulucká
8 18 Jan Ustohal ZŠ Bílá cesta
9 4 Richter Tomáš ZŠsRVCJ Metelkovo. náměstí
10 21 Šimon Schönbauer ZŠ Bílá cesta
11 37 Zeithamel Dominik ZŠ Osek
12 26 Hradecký Marek BG Bohosudov
13 13 Špalek Jan ZŠ Buzulucká
14 6 Knapík Štěpán ZŠsRVCJ Metelkovo. náměstí
15 27 Nademlejnský Lukáš BG Bohosudov
16 25 Frolík Vojtěch BG Bohosudov
17 9 Tyl Matěj ZŠ Na Stínadlech 
18 41 Hříbal Václav ZŠ Osek
19 3 Podsedník Jakub ZŠsRVCJ Metelkovo. náměstí
20 32 Wild Erik ZŠ Maršovská
21 40 Šlechta Jakub ZŠ Osek
22 11 Kotecki Michal ZŠ Na Stínadlech 
23 31 Bennour Lukáš ZŠ Maršovská
24 28 Mezinov Tobias BG Bohosudov
25 23 Jakub Vepřek ZŠ Bílá cesta
26 33 Tvrdík David ZŠ Maršovská
27 39 Ignatěnko Tomáš ZŠ Osek
28 19 Josef Eliáš ZŠ Bílá cesta
29 10 Cejnar Matěj ZŠ Na Stínadlech 
30 16 Fojtík Oliver ZŠ Buzulucká
31 5 Head Jonáš ZŠsRVCJ Metelkovo. náměstí
32 38 Kreibach Matěj ZŠ Osek
33 29 Matouš Matyáš BG Bohosudov
34 2 Bartoš Štěpán ZŠsRVCJ Metelkovo. náměstí
35 7 Kubík Filip ZŠ Na Stínadlech
36 22 Marek Štych ZŠ Bílá cesta
37 8 Zoubek Ondřej ZŠ Na Stínadlech 
38 35 Ayobi Mathias ZŠ Maršovská

IV. DÍVKY

1 32 Fuchsová Eliška ZŠ Osek
2 26 Simová Alžběta ZŠ Maršovská
3 7 Čermáková Adéla ZŠ Na Stínadlech
4 19 Tesařová Nikol ZŠ Bílá cesta
5 6 Belzová Markéta ZŠsRVCJ Metelkovo. náměstí
6 14 Boháčková Marie ZŠ Buzulucká
7 24 Kašpárková Kateřina BG Bohosudov
8 2 Vavreinová Barbora ZŠsRVCJ Metelkovo. náměstí
9 37 Zeithamlová Lucie ZŠ Osek
10 22 Šelbická Daniela BG Bohosudov
11 3 Kindlová Jiřina ZŠsRVCJ Metelkovo. náměstí
12 11 Horová Kateřina ZŠ Na Stínadlech 
13 18 Žižková Veronika Bibiana ZŠ Bílá cesta
14 5 Hrbková Milada ZŠsRVCJ Metelkovo. náměstí
15 38 Pykalová Eliška ZŠ Bílá cesta
16 39 Vlášková Laura ZŠ Bílá cesta
17 16 Portová Anna ZŠ Buzulucká
18 34 Kyndlová Lenka ZŠ Osek
19 13 Rožcová Eliška ZŠ Buzulucká
20 1 Léblová Magdaléna ZŠsRVCJ Metelkovo. náměstí
21 4 Heršková Helena ZŠsRVCJ Metelkovo. náměstí
22 15 Fryšová Daniela ZŠ Buzulucká
23 8 Sedláková Ema ZŠ Na Stínadlech 
24 10 Matoušková Sabina ZŠ Na Stínadlech
25 35 Hanková Ema ZŠ Osek
26 36 Macháčková Vendula ZŠ Osek
27 30 Musilová Kateřina ZŠ Maršovská
28 27 Nejedlá Ema ZŠ Maršovská
29 33 Klaszová Karolína ZŠ Osek
30 28 Bitnerová Lucie ZŠ Maršovská
31 9 Kotvaldová Viktorie ZŠ Na Stínadlech 
32 21 Štenclová Marie ZŠ Bílá cesta
33 31 Sodomková Jaroslava ZŠ Maršovská