Virtuální putování kolem ČR – Část 4.

Hezký den,

rád vás po čtyřech týdnech informuji o ukončení prvního virtuálního putování. Za poslední čtyři týdny jsme se snažili obejít ČR. Několika třídám se povedlo dojít do cíle ba naopak i započít další okruh. Každý týden jste se mohli dozvědět zajímavé informace o místech, které jste virtuálně navštívili. A dostali jste tipy na místa, která ve svém volném čase můžete navštívit.

Rád bych všem zúčastněným poděkoval za účast. Věřím v poctivost vaší práce. A je vidět, že některé z vás to možná donutilo i k lehké pohybové aktivitě, v součinnosti s dalšími nabídnutými možnostmi. Zajisté vás také namotivoval souboj titánů (učitelé vs. žáci), touto cestou bych rád poděkoval i učitelům.

Jak jsem avizoval, třídy, které dosáhli cíle jsou zařazeny do slosování o věcné ceny (sportovní pomůcky). Pro třídu, která doputovala nejdále se mi povedlo ve spolupráci s firmou Berounka.cz obdržet darem vouchery na zapůjčení jedné lodi na jeden den zcela zdarma. (Hodnota jednoho voucheru = 450,-). Věřím, že vouchery užijete o prázdninách, kdy vyrazíte např. se svými rodiči poznávat krásy řeky Berounky formou vodní turistiky.

Opozdilcům, kteří zapsali své hodnoty pozdě, nebyla zapsána známka, ale jejich kroky se zaznamenali k součtu třídy v následujícím týdnu. Celkově třídy a učitelé nachodili 8917 km, to je jako když by jsme celkem ušli bez pár desítek kilometrů vzdálenost Transsibiřské magistrály, která vede skoro přes celé Rusko.

Gratuluji vítězům, gratuluji těm, kteří dosáhli cíle a v neposlední řadě smekám klobouk i před poraženými, kdy se v některých případech z celé třídy účastnilo bohužel jen pár jedinců. Nebuďte z toho smutní a mějte dobrý pocit z toho, že jste i v této době udělali něco pro své tělo.

pořadí počet km skupina cíl po 4 týdnech
1. Místo 2118 Učitelé Valašské Klobouky
2. Místo 1781 8.A Lipno nad Vltavou
3. Místo 1449 9.A Vejprty
4. Místo 1414 9.B Hora sv. Kateřiny
5. Místo 1163 6.A Bílý Újezd
6. Místo 517 7.B Slavonice
7. Místo 278 6.B Spálený Vrch
8. Místo 197 7.A Lázně Kynžvart

Na konci bych rád poděkoval za inspiraci Lukášovi Altovi. Kterým jsem se nechal inspirovat při tvorbě tohoto projektu.