Zrušení vodáckého kurzu

Po konzultaci s vedením školy a s kolegou se kterým jsme měli uspořádat 1. vodácký kurz, jsme nuceni z důvodu šírení nemoci CoVid – 19, kurz zrušit. I v případě avizovaného návratu do  škol na přelomu května a června, není možné kurz z různých důvodů uskutečnit.

Pokud jste ješte platbu kurzu neuskutečnili, peníze již neposílejte. Peníze zaslané, popřípadě mě osobně předané, vám budou v plné výši vráceny v nejbližším možném termínu.

Pokyny pro zpětné zaslání platby:

Zašlete na email: info@zsnastinadlech.cz. Do předmětu zprávy napište ŽÁDOST. V textu požádáte o zpětné vrácení platby s jménem žáka, třídou žáka, výší požadované částky (1500,-),napíšete původní účel platby a napište přesné datum odeslání platby z vašeho účtu. Dále je třeba se zmínit o čísle účtu, na který budete požadovat částku zaslat.

 

A nezapomeňte: Tvoje rouška chrání mě a moje rouška chrání tebe.