Přehled učiva ke stažení

Milí žáci a žákyně, zde najdete základní přehled učiva ke stažení
- rozdělený dle jednotlivých tříd a předmětů. Vždy připraveni!

Online procvičování

Scio do odvolání uzavření škol zpřístupnilo zdarma přes 500 online testů z matematiky a češtiny. Testy jsou určeny pro žáky 3. až 9. tříd a zaberou 10 až 20 minut.

Češtinu a matematiku pro 1. a 2. stupeň základní školy jde procvičovat i na Onlinecvičení.cz.

Nakladatelství Fraus díky vládnímu opatření zpřístupňuje zdarma všechny své elektronické učebnice pro základní i střední školy.

My u Doktora Matiky věříme, že vyzkoušet se má všechno. Právě proto vám dáváme možnost bezplatné registrace a vyzkoušení většiny funkcí na naší stránce.

Pokud budeme s našimi službami spokojeni, můžete si kdykoliv dokoupit členství ve formě předplatného. S tím získáte za zanedbatelnou částku přístup ke všem kurzům, videím i testům.

Akce!!! Vyberte si úroveň členství (žák, student nebo učenec) a vložte v košíku kód Matika20 a získate přístup ke všem videím a testům do konce školního roku zdarma!!!

Matematiku pro 1.-9. ročník základních škol v hravé formě nabízí Matika.in

Pro žáky prvního stupně základních škol skvěle využijete portál Školákov.eu.

Nakladatelství NOVÁ ŠKOLA kvůli uzavření škol také volně zpřístupnilo své interaktivní učebnice (obsahují materiály pro první i druhý stupeň).

Online procvičování pro žáky základních škol, ale i pro maturanty nabízí Škola s nadhledem.

Pomůcky k ON-Line vzdělávání v době nouze

Portál Jazyky-online.info je určený pro podporu výuky cizích jazyků jak pro samouky z řad dospělých, tak i pro děti a nejmenší.

Fyzika

Němčina